top of page

Thermacool Özel İklimlendirme Sistemleri

THERMACOOL, 1982 yılından bu yana Saygın Ordulara hizmet vermektedir. Bu tecrübe ile her zaman çözümlerimizi iyileştirecek ve zorlu hava koşulları altında olmayı kolaylaştıracak yeni teknikler geliştirmekteyiz. Sizler için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Özel Tasarım İklimlendirme Sistemleri

Savunma ve havacılık için tüm özel iklimlendirme sistemleri en iyi mühendislik çözümleri ile prototip üretimi, analiz çalışmaları ile müşteri ve projeye özel yapılır.

THERMACOOL ileri bilgi ve teknolojiyi güncel kullanımıyla bir çok yerli ve yabancı savunma ve havacılık sektörüne özel tasarımlarını gerçekleştirmiş ve prototip imalat ve akabinde seri imalat yapmıştır.

Sektörlerin gerektirdiği özel Ar-Ge tasarımı, mühendislik hesaplamaları ve prototip imalatı kısa sürelerde sunulmakta ve seri imalat yapılmaktadır.

Cihaz4_edited.jpg
Özel Tasarım İklimlendirme Sistemleri
GSE-133.jpg
WhatsApp Image 2022-08-01 at 17.47.51.jpeg

ECS Sistemleri

Çevresel İklimlendirme Sistemleri: Uçak ve Helikopterler için özel tasarım ve mühendislik gerektiren ECS, (çevresel iklimlendirme sistemleri) havacılık gereksinimlerine uygun olarak, havacılığın gerektirdiği tüm dokümantasyon ve analizler ile birlikte Ana Ekipman Üreticilerine sağlanır.

ECS Sistemleri
bottom of page