THERMACOOL MOBİL KAMP/HASTANE VE İKLİMLENDİRMELERİ

Savunma Sanayiine yönelik olarak geliştirdiğimiz iklimlendirme Sistemleri:

  • Anahtar Teslim Mobil Askeri Kamp Alanları

  • Mobil Hastane ve İklimlendirmesi Sistemleri

  • Askeri Çadır İklimlendirme Sistemleri

  • Askeri Mobil İklimlendirme Sistemleri

 

Anahtar Teslim Mobil Askeri Kamp Alanları

Askeri standartlara uygun çadırları ve Askeri standartlara uygun ısıtma/soğutma sistemleri ile askeri kamp alanları konusunda tam paket çözümler sunulmaktadır.

İhtiyaçlara göre özel olarak tasarlanıp imal edilebilir.

Kamp_Alani.jpg
UN_edited.jpg

Mobil Hastane ve İklimlendirme Sistemleri

THERMACOOL, sahra hastanelerinin ve her türlü askeri uygulamada iklim kuşatan herhangi bir alanın temiz oda standartlarının gereksinimlerini karşılayan sistemleri tedarik etmektedir.

 

Askeri Çadır İklimlendirme Sistemleri

Thermacool, 1982 yılından bu yana Saygın Ordulara hizmet vermektedir. Bu tecrübe ile her zaman çözümlerimizi iyileştirecek ve zorlu hava koşulları altında olmayı kolaylaştıracak yeni teknikler geliştirmekteyiz. Sizler için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Askeri ihtiyaçlara göre şekillenen talepleri uzman mühendislik  kadromuz ile tasarlayıp, üretmekteyiz. Dünyanın her yerine, her türlü iklim şartlarına uygun olarak üretilen sistemlerin NATO Stok numaraları da mevcuttur.

Kamp_Alani.jpeg
Mobil.jpg

Askeri Mobil İklimlendirme Sistemleri

NATO Standartlarında belirtilen, ağır çevre şartlarında (-32 °C )  -  (+ 44 °C)  çalışma imkanı sağlayan özel sistemlere sahip, akuple jeneratör içeren, yüksek kapasiteli, ekstra ses yalıtımına sahip, sahra tipi çadır ısıtma-soğutma cihazıdır.